Produkty wysyłamy na terenie naszego kraju. Wysyłamy je także za granicę. Przesyłki zagraniczne mają różne ceny w zależności od kierunku wysyłki (czyli dokąd) oraz ciężkości czy gabarytu. Jeśli potrzebujesz, aby Twoje zamówienie zostało wysłane poza Polskę – skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji całego zamówienia jest związany z wieloma czynnikami, np. z przewoźnikami międzynarodowymi. Pamiętaj, że sprzęt sprowadzany jest i z Anglii (która jest poza UE) i z Irlandii. Wybrana forma płatności także nie jest bez znaczenia - gdy opłacasz zamówienie poprzez opcję szybkich płatności internetowych (Przelewy24) to należność za Twoje zamówienie trafia do nas szybciej, niż przy np. zastosowaniu tradycyjnego przelewu. Oznacza to, że szybciej możemy zająć się obsługą Twojego zamówienia. Dowiedz się o PŁATNOŚCIACH więcej i wybierz tę najlepszą dla siebie opcję.

Na kompletne zrealizowanie Twojego zamówienia, czyli od momentu złożenia zamówienia aż do chwili, gdy je otrzymasz, składają się z dwa etapy:

  • termin realizacji zamówienia określa czas, którego potrzebujemy, aby skompletować Twoje zamówienie, gdy jest ono opłacone. Musisz jednak pamiętać, że jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie realizacji, to liczy się najdłuższy z podanych terminów.
  • czas dostawy określa ilość dni, w czasie których kurier powinien dostarczyć Ci paczkę do domu lub do paczkomatu InPost. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone w dzień roboczy do godziny 10:30, jego realizacja rozpoczyna się tego samego dnia, ale na samo zamówienie możesz poczekać nawet do 12 dni roboczych.
Jeśli zamówienie zostanie złożone i opłacone w dzień roboczy po godzinie 10:30, jego realizacja rozpocznie się dnia następnego, co przedłuży czas realizacji zamówienia o jeden dzień.
Jeśli zamówienie zostanie złożone i nieopłacone, przez okres 7 dni oczekujemy na opłacenie zamówienia i wstrzymujemy w tym czasie jego realizację.

KOSZT REALIZACJI

Sposób dostawy Termin realizacji zamówienia Czas dostawy Koszt dostawy
Medium_1.png

do 10 dni roboczych

1-2 dni robocze

15 zł

Rectangle.png

do 10 dni roboczych

1-2 dni robocze

15 zł

SPRAWDŹ PACZKĘ!

Zwróć uwagę na stan paczki po doręczeniu! Jeśli jest coś z nią nie w porządku – jest pognieciona, ma uszkodzone opakowanie, jest otwarta, masz tylko jedną godzinę na sporządzenie protokołu szkody, dostępnego pod adresem PROTOKÓŁ SZKODY IN POST.