Sklep ADM Orto

Witamy w naszym sklepie!

Wierzymy, że nasz sukces opiera się na najlepszych działaniach w kwestii leczenia stóp dzieci w połączeniu z absolutnym zaangażowaniem w jakość. Jesteśmy przekonani, że możemy spełnić także wiele potrzeb Pacjentów w zakresie odpowiedniego sprzętu ortopedycznego. Przy tym nie jesteśmy bezkrytyczni. 

Prowadzimy sprzedaż wybranych produktów brytyjskiej firmy C-Pro Direct - wiodącego europejskiego dostawcy ortez, szyn derotacyjnych oraz mechanizmów ADM Modular Brace i innych materiałów związanych ze stopą końsko-szpotawą i posiada najbardziej kompleksową gamę produktów w tej dziedzinie. 

By zakupić ortezę AFO-ADM lub dynamiczny mechanizm ADM należy posiadać ZLECENIE ADM od lekarza prowadzącego leczenie dziecka. Jest to typowy sprzęt odpowiadający indywidualnemu zapotrzebowaniu danego Pacjenta, gdzie parametry sprzętu określa lekarz. Dlatego orteza nie podlega zwrotom.

Aktywne filtry

Para ortez AFO z...

Para ortez AFO z mechanizmami ADM

Cena 3 300,00 zł

Ortezy AFO z dynamicznymi mechanizmami ADM (ang. Abduction Dorsiflexion Mechanism) zwane powszechnie butami ADM to dynamiczne ortezy stopowo-goleniowe stworzona przez firmę C-Pro Direct Ltd. (Anglia) w celu utrzymania poprawnej korekcji stóp końsko-szpotawych po leczeniu metodą Ponsetiego. Ortezy AFO-ADM mają także zastosowanie po operacjach stóp końsko-szpotawych, jak i również u dzieci, u których wymagane jest utrzymywanie stóp w odwiedzeniu i zgięciu grzbietowym (np. w przebiegu różnych chorób neurologicznych lub po porażeniach (np. opadająca stopa)).

Orteza AFO z mechanizmem ADM

Orteza AFO z mechanizmem ADM

Cena 1 650,00 zł

Orteza AFO z dynamicznym mechanizmem ADM (ang. Abduction Dorsiflexion Mechanism) zwana powszechnie butem ADM to dynamiczna orteza stopowo-goleniowa stworzona przez firmę C-Pro Direct Ltd. (Anglia) w celu utrzymania poprawnej korekcji stopy końsko-szpotawej po leczeniu metodą Ponsetiego. Orteza AFO-ADM ma także zastosowanie po operacjach stopy końsko-szpotawej, jak i również u dzieci, u których wymagane jest utrzymywanie stopy w odwiedzeniu i zgięciu grzbietowym (np. w przebiegu różnych chorób neurologicznych lub po porażeniach (np. opadająca stopa)).

Para mechanizmów ADM

Para mechanizmów ADM

Cena 2 370,00 zł

Para dynamicznych mechanizmów ADM (ang. Abduction Dorsiflexion Mechanism) to stworzony przez firmę C-Pro Direct Ltd. (Anglia) rodzaj szyn zakładanych na łydki. Wraz z ortezami (sandałami) AFO mają zadanie utrzymania poprawnej korekcji stóp końsko-szpotawych po leczeniu metodą Ponsetiego. Ortezy AFO-ADM mają także zastosowanie po operacjach stópy końsko-szpotawych, jak i również u dzieci, u których wymagane jest utrzymywanie stóp w odwiedzeniu i zgięciu grzbietowym (np. w przebiegu różnych chorób neurologicznych lub po porażeniach (np. opadająca stopa)).

Mechanizm ADM

Mechanizm ADM

Cena 1 185,00 zł

Dynamiczny mechanizm ADM (ang. Abduction Dorsiflexion Mechanism) to stworzony przez firmę C-Pro Direct Ltd. (Anglia) rodzaj szyny zakładanej na łydkę. Wraz z ortezą (sandałem) AFO ma zadanie utrzymania poprawnej korekcji stopy końsko-szpotawej po leczeniu metodą Ponsetiego. Orteza AFO-ADM ma także zastosowanie po operacjach stopy końsko-szpotawej, jak i również u dzieci, u których wymagane jest utrzymywanie stopy w odwiedzeniu i zgięciu grzbietowym (np. w przebiegu różnych chorób neurologicznych lub po porażeniach (np. opadająca stopa)).

Para ortez AFO (bez...

Para ortez AFO (bez mechanizmów ADM)

Cena 940,00 zł

Ortezy (sandałY) AFO (bez dynamicznych mechanizmamów ADM) to specjalnie skonstruowane obuwie AFO (AFO – ang. Ankle Foot Orthosis – orteza skokowo-stopowa) stworzone przez firmę C-Pro Direct Ltd. (Anglia). Wraz z dynamicznymi mechanizmami ADM (ang. Abduction Dorsiflexion Mechanism) służy utrzymaniu korekcji stóp końsko-szpotawych po leczeniu metodą Ponsetiego. Ortezy AFO mają także zastosowanie po operacjach stóp końsko-szpotawych, jak i również u dzieci, u których wymagane jest utrzymywanie stóp w odwiedzeniu i zgięciu grzbietowym (np. w przebiegu różnych chorób neurologicznych lub po porażeniach (np. opadająca stopa)). Ortezy (sandały) AFO spełniają swoją funkcję JEDYNIE w użyciu z dynamicznymi mechanizmami ADM, a nie samodzielnie.

Orteza AFO (bez mechanizmu...

Orteza AFO (bez mechanizmu ADM)

Cena 470,00 zł

Orteza AFO (bez dynamicznego mechanizmamu ADM) to specjalnie skonstruowane obuwie AFO (AFO – ang. Ankle Foot Orthosis – orteza skokowo-stopowa) stworzone przez firmę C-Pro Direct Ltd. (Anglia). Wraz z dynamicznym mechanizmem ADM (ang. Abduction Dorsiflexion Mechanism) służy utrzymaniu korekcji stopy końsko-szpotawej po leczeniu metodą Ponsetiego. Orteza AFO ma także zastosowanie po operacjach stopy końsko-szpotawej, jak i również u dzieci, u których wymagane jest utrzymywanie stopy w odwiedzeniu i zgięciu grzbietowym (np. w przebiegu różnych chorób neurologicznych lub po porażeniach (np. opadająca stopa)). Jednak spełnia ona swoją funkcję JEDYNIE w użyciu z dynamicznym mechanizmem ADM, a nie samodzielnie.

Dwuwarstwowe skarpetki...

Dwuwarstwowe skarpetki Black Robin Designs (3...

Cena 105,00 zł

Właściwe skarpety są niezwykle istotne w trakcie stosowania ortez (sandałów) AFO lub ortez AFO-ADM lub innych ortez: AFO, DAFO, GRAFO, KAFO u dzieci z wrodzoną stopą końsko-szpotawą (i nie tylko!), leczonych metodą Ponsetiego. Dwuwarstwowe skarpetki Black Robin Designs spełniają wszelkie cechy dobrych skarpet dla właśnie takich dzieci.

Jednowarstwowe skarpetki...

Jednowarstwowe skarpetki Black Robin Designs (3...

Cena 90,00 zł

Właściwe skarpety są niezwykle istotne w trakcie stosowania ortez (sandałów) AFO lub ortez AFO-ADM lub innych ortez: AFO, DAFO, GRAFO, KAFO u dzieci z wrodzoną stopą końsko-szpotawą (i nie tylko!), leczonych metodą Ponsetiego. Jednowarstwowe skarpetki Black Robin Designs spełniają wszelkie cechy dobrych skarpet dla właśnie takich dzieci.

Granudacyn - Żel na rany -...

Granudacyn - Żel na rany - 100 g

Cena 75,00 zł

Granudacyn® Żel na rany jest gotowym do użycia, przejrzystym żelem do oczyszczania i nawilżania ran oraz do utrzymywania ich w stanie wilgotnym. Świetnie nadaje się do zaopatrywania ran u dzieci, które powstały wskutek stosowania sprzętu ortopedycznego na stopę oraz podudzie i doświadczają skórnych powikłań: otarć, odleżyn, długo gojących się ran, trudno schodzących strupów. 

Mepilex XT 5x5 xm (5 szt)

Mepilex XT 5x5 xm (5 szt)

Cena 80,00 zł

Opatrunek Mepilex XT to miękki i dopasowujący się opatrunek piankowy ze zintegrowanymi kanalikami, przeznaczony do szybkiego przenoszenia wysięku z rany do chłonnej wkładki piankowej. Idealny produkt do zaopatrywania różnego rodzaju ran wysiękowych u dzieci powstałych w wyniku stosowania różnego sprzętu ortopedycznego obejmującego stopy oraz podudzia, np. szynę derotacyjną czy ortezy AFO.

Opaska kohezyjna Peha-haft...

Opaska kohezyjna Peha-haft 4 cm

Cena 6,50 zł

Peha-haft to kohezyjna elastyczna opaska firmy Hartmann przeznaczona do podtrzymywania wszelkiego rodzaju opatruków, szczególnie na stawach oraz zaokrąglonych częściach ciała jak np. pięta czy palce stóp. Dzięki właściwościom kohezyjnym, już kilka zwojów wystarczy, by stabilnie umocować opatrunek bez jednoczesnego nadmiernego uciskania bandażowanego miejsca. Idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie opatrunku przed zsuwaniem się.