Wszystkie zamówienia realizujemy po wykonanej przedpłacie na konto.

W naszym sklepie masz możliwość wyboru następujących form płatności:

  • płatność przez szybkie płatności Przelewy24
  • płatność tradycyjnym przelewem

Zapoznaj się z różnymi formami płatności niżej i wybierz najdogodniejszą dla siebie formę i ciesz się zakupami w naszym sklepie!

PŁATNOŚĆ PRZEZ SZYBKIE PŁATNOŚCI PRZELEWY24

Ten sposób płatności on-line realizowany jest przelewem elektronicznym z konta bankowego. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem bramki szybkich płatności Przelewy24 i jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu Twojej wpłaty za zamówienie na koncie naszego Sklepu.

W ramach szybkich płatności możesz skorzystać np. z BLIKA. Przelew odbywa się komfortowo i szybciej trafia na nasze konto. Kilka klików i płatność zrobiona!

flaga_wszystkie.svg

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM NA RACHUNEK BANKOWY

Przelew tradycyjny to jedna z najpowszechniejszych form płatności. Ty wykonujesz przelew, a my, jak tylko zaksięgujemy Twoją wpłatę, wyślemy Ci Twoje zamówienie.
Jeśli przelewu dokonasz do czwartku do godziny 10:30 (wtedy nasz bank księguje wpłaty), jest szansa, że Twoje zamówienie zacznie być realizowane tego samego dnia i wtedy wyślemy je we wtorek lub środę następnego tygodnia.
Zdarzyć się może, że zapomnisz nam zrobić przelew lub nie będzie to możliwe od razu: w takiej sytuacji na Twoją wpłatę czekamy 7 dni.
Jak zapłacić przelewem tradycyjnym?
Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia oraz niezbędne dane do realizacji przelewu:

Odbiorca:
Well Done Monika Jarczewska
Adres
ul. Grodkowska 8/30
01-461 Warszawa
Polska
Numer rachunku bankowego:
95 1090 1056 0000 0001 4944 3907
Nazwa banku:
Santander Bank Polska
Tytuł przelewu:
Twój numer zamówienia